شرایط و قوانین استفاده از پلتفرم معاملاتی تیک چارت

کاربران ضمن ثبت‌نام در تیک چارت می‌پذیرند که تابع قوانین این سایت بوده و بدون هیچ کم و کاستی موارد لیست شده زیر را می‌پذیرند.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های معامله گری در تیک چارت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات تیک چارت تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می‌شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سرویس تیک چارت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است. تعریف مشتری یا کاربر مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات تیک چارت اقدام نماید. ارتباطات الکترونیکی هنگامی که شما از خدمات تیک چارت استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به تیک چارت ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که تیک چارت به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد. همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و یا پروموشن‌ها، امکان دارد تیک چارت برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیام در پنل کاربری ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل نداشته باشند، می‌توانند عضویت خود را لغو کنند.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

تیک چارت به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. تیک چارت متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سرویس خود را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از پلتفرم تیک چارت، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید. همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات تیک چارت، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط تیک چارت جزئی از اموالتیک چارت محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار تیک چارت است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای تیک چارت محفوظ می‏‌دارد. شما موافقت می‌کنید که در صورت بروز رخدادی که منجر به درز اطلاعات شما شود و تیک چارت با توان فنی خود جهت جلوگیری از آن مرتکب تقصیری نشده باشد، مسئولیتی در قبال آن متوجه تیک چارت نخواهد بود .

ثبت و پردازش سفارش

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثناء تعطیلات عمومی در ایران است. تیک چارت به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد اما، امکان پاسخگویی و پیگیری بخش فروش از ساعت ۹ صبح الی 17 بعد از ظهر روزهای کاری می‌باشد. تیک چارت مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و فعال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از سرویس ها به هر دلیلی مانند انجام آپدیت بر روی محصول، تغییر در قابلیت ها و … با اطلاع قبلی، برای تیک چارت محفوظ است. شما اگر خدمات تیک چارت را دریافت کرده‌اید پس به صورت صد درصد قوانین این سایت را در این صفحه مطالعه کردید و با خریدتان این پاسخ را به ما داده‌اید که با این قوانین موافقت کرده‌اید. در صورت توقف ارائه خدمات به شما از طرف تیک چارت ، که ناشی از نقض شرایط از طرف شما، یا ناشی از مسائل حقوقی و قضایی باشد، چنانچه شما برای استفاده از سرویس وجهی پرداخت کرده باشید هنگام توقف ارائه سرویس وجه پرداخت شده عودت داده نمی‌شود و به عنوان جریمه برداشته خواهد شد.

شرایط استرداد و بازگشت وجه محصول در تیک چارت

شما با خرید از تیک چارت و تایید گزینه قوانین قبل از خرید در ثبت سفارش خود، موافقت می‌کنید که تمامی قوانین سایت تیک چارت را قبول دارید. از جمله این قوانین می‌توان به قانون استرداد و بازگشت وجه اشاره کرد. کاربر زمانی می‌تواند درخواست بازگشت وجه کند که مشکلی در ارائه خدمات داشته باشد و نتواند خدمات و امکانات خریداری را استفاده کند.

شرایط استفاده از خدمات تیک چارت

تیک چارت همواره در حال نوآوری و ارتقای سرویس خود می‌باشد. لذا شما می‌پذیرید که شکل و نحوه عملکرد تیک چارت، می‌تواند به مرور زمان و بدون اطلاع قبلی به شما، تغییر کند.

استراتژی

در این حالت تمامی ترید ها با تحلیل و تصمیم تنظیمات استراتژی خود کاربر انجام می شود و کاربر چه در ترید های سود دار و چه ترید های به استاپ رسیده حق شکایت و مطالبه‌گری ندارد و تیک چارت چه از ترید های سود آور و چه ترید های استاپ رسیده کاربران هیچ سودی نمی‌برد

سلب مسئولیت

در بازارهای مالی و سرمایه‌گذاری (سهام، بازار آتی و ارز) ارزش دارایی‌ها ممکن است به سرعت تغییر کند و ریسک از دست رفتن سرمایه وجود دارد. تیک چارت هیچ منفعت یا مسئولیتی در قبال سود و زیان کاربران ندارد و مسئولیت استفاده از تمامی مطالب و محتوا و ابزارهای معامله گری تیک چارت بر عهده کاربران است. همچنین شما می‌توانید هر زمان که خواستید دیگر از تیک چارت استفاده نکنید و نیازی نیست که توقف استفاده خود را به اطلاع مسئولین تیک چارت برسانید. در این صورت هیچ گونه حقی جهت استرداد وجه یا حقوق دیگری که بر عهده تیک چارت باشد نخواهید داشت . تمامی مفاد ذکر شده در سیاست حریم خصوصی و قوانین تیک چارت، در قبال کاربری است که مستقیما سرویس را از تیک چارت دریافت کرده و در صورتی که کاربر مذکور هر گونه قرارداد یا توافقی با اشخاص دیگر درباره هرگونه استفاده‌ای از خدمات یا دیگر امکانات تیک چارت داشته باشد، تمامی مسئولیت‌ها با کاربر مذکور خواهد بود و تیک چارت هیچ گونه مسئولیتی درقبال هر گونه ضرر و زیان اشخاص دیگر ندارد. شما متعهد می‌شوید که جهت بهره‌مندی از خدمات تیک چارت تنها با ارائه اطلاعات دقیق حساب کاربری خود وارد خدمات تیک چارت شده و از خدمات ارائه شده توسط آن استفاده نمائید همچنین هیچ‌گونه تلاشی برای استفاده از خدمات از راهی غیر از ورود به سایت و استفاده از خدمات ننمائید.

نتیجه ترید‌ها

ترید در مارکت کریپتو بستگی به تمامی شرایط موجود در مارکت دارد و کاربر می‌پذیرد چه در سود و چه در ضرر هیچ شکایت و یا درخواستی در مقابل نتیجه ترید‌ها نداشته باشد

حذف شدن کوین‌ها توسط صرافی‌ها

در مواقعی ممکن است که بعضی از صرافی‌ها بعضی از کوین‌ها را حذف کند و آن کوین توسط خدمات تیک چارت خریده شده باشد. کاربر بایستی همیشه اطلاعیه‌های صرافی‌ها را پیگیری کند چون عموما قبل از حذف شدن یک کوین در یک صرافی چند روز قبل در بخش اطلاعیه‌ها به کاربران اطلاع می‌دهد

ارتباط پلتفرم با صرافی‌ها

در صورت وجود هر گونه اختلال در ارتباط پلتفرم با صرافی به هر دلیلی اعم از آپدیت سرویس صرافی، مشکلات زیرساختی در صرافی و … تیک چارت هیچ مسئولیتی در قبال ضرر کاربر ندارد و مسئولیت ضرر بر عهده صرافی مورد استفاده می باشد.

محدودیت برخی صرافی‌ها برای کاربران

با توجه به این که ربات تیک چارت در سطح بین المللی فعالیت می کند، از صرافی‌های متعددی پشتیبانی می‌کند که امکان دارد بعضی از صرافی‌ها به دلیل تحریم‌های موجود استفاده کاربران از IP ایران را محدود کرده باشند. استفاده از این صرافی‌ها با IP ایران، عواقب احتمالی از قبیل بسته شدن اکانت، محدودیت در خرید و فروش و … را دارد که این عواقب بر عهده کاربر می باشد و تیک چارت مسئولیتی در قبال این موضوع ندارد. تمامی استفاده‌های شما از تیک چارت باید با رعایت این شرایط و نیز دیگر قوانین کشور مربوط به استفاده از چنین سرویس‌هایی باشد. در صورت نقض این شرایط یا قانون‌های تایید شده در مراجع قانونی مرتبط، تیک چارت می‌تواند به طور مستقل یا با دستور قضایی اقدام به بستن حساب کاربری شما نماید .

قوانین مربوط به پلن‌ها

کاربر پس از تعیین نوع پلن و پرداخت هزینه، شرایط مربوط به هر پلن را می‌پذیرد. کاربر تایید می‌کند شرایط هر پلن را دقیقا مطالعه کند و قبل از استفاده از هر کدام، به خوبی در مورد آن اطلاعات کسب کند و در صورت وجود ابهام، از بخش پشتیبانی سایت کسب اطلاعات کند. در صورت وجود مغایرت در پرداختی یا اختلاف مالی و یا هر مشکلی که از طرف تیک چارت ایجاد شود، کاربر بایستی اول مشکل خود را به صورت تبادل نظر با تیک چارت حل نماید. عواقب ناشی از هر گونه نقض «شرایط» و یا تخطی از قوانین مرتبط (از جمله خسارات وارده به تیک چارت) بر عهده کاربر بوده و تیک چارت در قبال شما یا اشخاص دیگر هیچ‌گونه مسئولیتی نخواهد داشت .